| Alecsandraa97 a întrebat:

Cei care terminati clasa a 8a, va e frica de examen (evaluarea nationala)? happy

3 răspunsuri:
| bogdan1004 a răspuns:

Si da si nu.
Nu mi-e frica caci e ca o teza
Mi-e frica caci daca iau nota mai mica de 7 imi strica media de 9 (generala)

| RockAddicted a răspuns:

Putin .....adica daca esuez asta inseamna ca nu m-am straduit, ca dau cu piciorul la toata munca mea. Dar daca asa va fi sa fie nu am nimic de spus...dar totusi mi-a frica caci noaptea ma trezesc ingrozita si ma intreb( ce o sa te faci, daca nu poti?)

| walstar a răspuns:

laughinglaughinglaughinglaughing ce intrebarelaughinglaughing ne e frica inainte de el dar dupa vezi ca a trecut si de aia nu mai poti de ea de nota ca stii ca ai facut binehappy FUNDA