| NoOne18 a întrebat:

Cei de la youtube au cont care posteaza videoclipuri,si la fiecare are un buton "abonati-va", cum adica aia primesc bani de la noi sau cum?

Răspuns Câştigător
| florymee12 a răspuns:

Nu. dar prin "abonare" vei fii tinut la curent cu tot ce posteaza ei. nu vei fi taxat. funda?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vei primi instiintari despre ce anume posteaza pe youtube.Nu te costa nimic.

| MrAnderson a răspuns:

Salut,
Ei nu iau bani din numarul de subscriberi, dar daca te abonezi, ai sanse mai mari sa le faci lor vizualizari.
Si daca un canal are nu stiu, contracte directe cu YouTube, sau indirect, prin canale mai mari, gen Machinima, pot primi niste bani pe numarul de vizualizari.
Auzisem ca se iau cam 1000$ per milion de views, dau nu pot spune cu certitudine.