| Alexboss121 a întrebat:

Ceva aplicatii similare gen qmiran sau alte aplicatii misto recomandate de voi?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Știu o aplicație pentru Instagram pentru a-ți crește like-urile dacă te interesează laughing
Se numește MagicLikesMeters și are o iconiță verde, iar in mijoc un steag aproape ca cel al gay-lor și conturul unei inimi albe. Cel puțin la mine de pe IOS așa se vede. Erau mai multe aplicații în genul ăsta care încalcă, de altfel, regulamentul impus de Instagram, dar cei care administrează Instagram-ul au cerut să fie șterse. Vezi totuși poate o mai găsești pe cea pe care ți-am sugerat-o. Baftă!