| Cristian2003 a întrebat:

Chestia cu charlie charlie este adevarata sau este falsa?

9 răspunsuri:
| DJBlade69 a răspuns:

Ai incercat? Vezi sa suflii dupa ce spui charlie charlie.

Normal ca e falsa.

| KillMePlease a răspuns:

Falsă mai mult ca sigur

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

E o prostie!

| j1NNNx a răspuns:

E fake, se sufla in creion/pix. Incearca sa vezi clipul postat de pewdiepie cu charie, charlie sa vezi.

| PinkPanther001 a răspuns:

Nu este adevarata. Creioanele se misca atunci cand persoana resprectiva vorbeste mai tare. Acest fenomen se datoreaza undelor vocale, orice fizician il poate explica. O alta varianta ar fi faptul ca creioanele nu rezista un timp indelungat in echilibru si se dezechilibreaza.

| ArchWord a răspuns:

Mr.Mister... nu, chestia asta e 100% FALSA! O prostie, o chiestie pff, cum sa-i zic. pentru prosti...

| Helper69 a răspuns:

Salut,

Este o porcărie, un mit, spune-i cum vrei tu. E doar să îți sperii prietenii și cam atât. Nu e real. Nu are cum să fie real așa ceva.

O zi bună,
-Helper69.

| Sorin25 a răspuns:

Total fals! este o faza pentru a speria sau pacali pe ceilalti. Pe foaie se pun doua creioane iar ala filmeaza decat foaia cu creioanele. Este cineva care sufla creionul, si este filmat astfel incat sa nu se vada persoana respectiva.Am incercat si eu si e o prostie. Nu iti face griji degeaba. happy big grin

| Holhos_Andreea_1999 a răspuns:

Buna!
Aceasta chestie nu este adevarata.Este vorba despre fizica.Sunt 2 creioane care mai ales daca sunt lucioase se misca sau un prieten, coleg etc. sufla.
Asa ca sa nu te speri.