| Lovepoison a întrebat:

Chiar va veni sfarsitul lumii in decembrie 2012? Eu nu cred, dar voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Miinato a răspuns:

Deci poate ai auzit sh uh. da mai repet happy
deci NU VA VENI IN 2012winking
ewste un asteroid in spatsiu care cica ar fi in orbita nuastra (cred)
in 2027 vaa trece pe LANGA lunawinking. Iar in 2036, se zice SIGUR va lovi panantul, dar s-ar putea sacada pe partea cu apa, deci nu e sigur ca rasa umana va disparea happy. Asa... dar pana atuncea cine stie ce aparatura se va mai inventa happy
si oricum happy. nu trebuie sa-ti fie frica de moarte la nimeni nu trebuie sa-i fie :X poate ca e chiar un loc mai bun decat aici :*.
Fundita? plz big grin

4 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Bună.
Hai să fim serioși.
De unde să știm noi dacă este sfârșitul lumii?
Numai Dumnezeu știe ce o să fie.
Eu una nu cred că o să fie sfârșitul lumii în 2012.

Toate cele bune!happy

| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Sincera sa fiu nu cred asta oh go on

| Eva9610 a răspuns:

Nu, sigur nu va veni sfarsitul lumii in 2012winking...Stai linistit/alaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt foarte speriata ca de cand am auzit toti zic asa ca nu va veni eu stiu ca legenda spune ca sfarsitu lumii e tocmai cand vor invia morti si vor vorbi cu animalele asa stiu euhee heewinking