| Danielc1983 a întrebat:

Ciao,v-ati pune nasi la fratele vostru deși soția lui nu va suporta, va privește urat și nu ezita sa spună asta?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pe mine poate nu, dar banii mei da, nunta e doar o afacere atat

| Freya1 a răspuns:

Nu m-as baga niciodată în relația fratelui meu cu soția lui.Adica,dacă ea nu ma agreaza încerc sa am interacțiune cu el cât se poate dar nici de cum sa ii organizez nunti, botezuri, înmormântări etc dacă ea nu e de acord.

| Hammurabi a răspuns:

Da.
Fratele meu, e fratele meu.
Pe ea o tratez exact cum mă tratează. Pot și eu să o privesc urât și să spun că nu o suport cu mai multe metafore și epitete de cât e ea capabilă. laughing

| CostinAlamariu a răspuns:

Da

| Miruna333 a răspuns:

Nu.

| AdioTPU a răspuns:

M-aș pune pentru el nu pentru ea, că să-i fac lui o bucurie nu ei.

| 120bulevard a răspuns:

Nu. In familie e cea mai mare dusmanie, intotdeauna, mai bine la un tovaras pe care-l stiu de o viata.