| CHAOSGamingsiDesign123 a întrebat:

Cine a fost Albert Einstein?

Răspuns Câştigător
| Mangustă a răspuns:

Albert Einstein si-a petrecut tineretea la München, unde familia sa detinea un mic atelier de produse electrice. A Inceput sa vorbeasca abia la varsta de 3 ani, dar Inca de mic copil a aratat interes pentru natura precum si abilitate In a Intelege concepte matematice dificile. La varsta de 12 ani a Invatat geometria euclidiana. Einstein ura plictiseala si lipsa de imaginatie din scoala de la München.
Un fel de geniu.
Uite restul articolului http://www.calificativ.ro/Cine_este_Einsteini-intr6655.php

| CHAOSGamingsiDesign123 explică (pentru Mangustă):

Multumesc, si apropo esti de treaba

| Mangustă a răspuns (pentru CHAOSGamingsiDesign123):

Cu placere, si nu stiu de unde ai scos-o si cu "esti de treaba" dar mersi laughing

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
http://ro.wikipedia.org/wiki/Albert_Einstein
Te pup!

| PotatoMustDie a răspuns:

Un mare om, saracu' a murit asa tanar. Cica era geniu.

| Never4ever a răspuns:

Un om nobil.laughing

| ToxicG a răspuns:

Un geniu cu par de rocker!

| iuli29 a răspuns:

A fost un elev mediocru. si un fizician foarte cunoscut