| hdhfjf a întrebat:

Cine a fost la mare acum recent, poate sa-mi spuna daca e calda apa? Vreau sa stiu daca se poate intra macar sau daca e frumos pe afara ca vreau sa merg cu niste amici dar nu mai are rost daca nu stam la plaja, restul localelor de distractii sunt inchise. Dam banii degeaba.

2 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Urmărește prognoza meteo sa fie vreme buna. Când intri în apa, normal o sa simți ca e rece dar când te-ai băgat de tot te obișnuiești și e nu mai buna apa.

| morfeo a răspuns:

Am fost 3 zile la Mamaie pe 17iunie, era sloi apa desi afara erau cam 28 grade. Nu m-a oprit sa fac cateva ture pana in larg si inapoilaughing