| Lucifer666 a întrebat:

Cine a jucat Call of duty 2. am inceput azi sa joc. dar m-am blocat la o misiune. Ajung la o cladire ( dupa ce ma lupt cu nemrii in curtea cladirii ) si trebuie sa urc la etaj. dar nu stiu pe unde. E o usa care duca la al doilea etaj dar e inchis. Va rog, ajutati-ma. Cum trec de misiunea astaaaaa

Răspuns Câştigător
| charlie the alien a răspuns:

Am terminet Cod2 de 2 ori, a doua oara a fost acum 2 saptamani, dar nu prea stiu la ce misiune te referi? Ce esti rus? Da mai multe detalii. Daca nu poti sa explici scrie pe youtube numele misiunii si sigur gasesti.

2 răspunsuri:
| Nuuu a răspuns:

Du-te la steluta galbena de pe harta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu dai prea multe amanunte. Oricum, eu am ramas la faza cu podul. Trebuie sa iei legatura prin statie cu avioanele aliate care distrug tancurile de dincolo de pod. Intre timp, eu stau la o fereastra si mai impusc nemtii care urca pe scara din spate. Nu apuc insa sa mai si cobor dupa ce distrug toate tancurile si sa trec podul. Habar nu am cum sa trec de podul ala blestemat.