| cristinadiana07 a întrebat:

Cine a mancat vreo data mancare pentru animale?

Răspuns Câştigător
| NevastuicAaA a răspuns:

Am gustat pedigree.Si de caine si de pisica.Dar parca mai buna ala de pisica laughing
Hrana umeda nu am incercat.
Dar am auzit ca sunt oameni care mananca doar mancare de caini pentru ca este mai ieftina.
Sa stii ca nu glumesc si nu sunt nici prost(MiruuuMiruuu).A fost doar curiozitate.
De ce intrebi?

| ssaabbiinn a răspuns (pentru NevastuicAaA):

rolling on the floor Ba tu n-ai minte in cap?laughing

| NevastuicAaA a răspuns (pentru ssaabbiinn):

Ce ma? Chinezii mananca tot felul de porcari...gantaci,sobolani,caini,serpi...
Ce ar avea mancarea de caini/pisici?
Daca iti iubesti prietenul te intereseaza si ce mananca el.
Da tu daca esti SMecher nu te gandesti la prea multe.

Ce este asa de Wow?

| ssaabbiinn a răspuns (pentru NevastuicAaA):

Ma...noi suntem in Romania, nu in China!

| NevastuicAaA a răspuns (pentru ssaabbiinn):

Era un exemplu.Si ai sunt tot oameni.SI nu mor.

| cristinadiana07 explică (pentru ssaabbiinn):

Heeiii! eu nu am pus aceasta intrebare pentru ca am gustat sa asa ceva! Am pus-o doar asa!

| ssaabbiinn a răspuns (pentru cristinadiana07):

Asa si?

11 răspunsuri:
| AnnaAnnne a răspuns:

Cred ca un om prostlaughingDe ce intrebi asta? Nu te sfatuiesc sa incerci!

| Pricked a răspuns:

Cred ca tu.

| m00n a răspuns:

Stii care e faza? daca citesti pe o punga de Chappi cum am facut eu acum, o sa vezi ca nu are deloc E-uri, ci doar proteine si vitamine si fibre si toate componentele esentiale si pentru noi, oamenii intr-o bobita.Deci parerea mea, desi n-am incercat inca hrana cainelui meu, e ca este mult mai sanatoasa decat o punga de chips-urilaughing)

| IREros a răspuns:

Am gustat nu am mancatlaughing eram curios si apoi am scuipat nu am inghititbig grin, nu prea are nici un gust totusi, cel putin nu ce am gustat eu.

| MadalinaAlexandra a răspuns:

Eu cand eram mica, am luat o bobita si a fost scarboasa laughing laughing