| mgtow a întrebat:

Cine a mers cu trenul din Bucuresti pana in Brasov? In decembrie merge bine sau intarzie mult? Stiam ca face 3h traseul.

Răspuns Câştigător
| whatevernvm a răspuns:

Când am mers nu a întârziat. Am mers în februarie pe zăpadă și a fost ok

3 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Te duci la gagici?laughing

| mgtow explică (pentru OldSoul):

La mine acasa

| No0ne a răspuns:

Cel mai rapid tren face cel mult 2h30m.
E una dintre putinele linii din tara pe care se circula bine, magistrala cu cel mai mult trafic de marfa si calatori.
Normal ca mai pot aparea intarzieri sau chestii nasoale care pot intrerupe circulatia pentru cateva ore bune din cauza unor busteni cazuti pe linie, dar astea se intampla rar si macar sa ai tu asa noroc.