| inna a întrebat:

Cine a vazut Paranormal Activity? Ce parere aveti despre film?

Răspuns Câştigător
| Pho3nix a răspuns:

E misto filmul.
Chiar iti recomand sa te uiti.happy
Vizionare placuta.tongue

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Eu am vazut. E dragut.

| hândel a răspuns:

Vezi că lansează o parte a 2-a anul ăsta, la fel de "înfricoşătoare" ca prima. Mie nu mi-a plăcut, DELOC!

lolita
| lolita a răspuns:

Da, la cinema. uff ce frica, de abia am dormit noaptea aia. laughing

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Da, l-am văzut. Mi s-a părut foarte plictisitor. Este o calitate foarte proastă la imagine (vrea să pară foarte real şi filmat cu o cameră de un amator şi se vede foarte prost - tot filmul). Şi în afară de maxim 2 faze care să zicem că sunt mai scarry e extraordinar de plictisitor filmul, cel puţin din punctul meu de vedere.

| andreea7520 a răspuns:

Interesant! happy

| tzutzy_3632 a răspuns:

Avand in vedere ca nu imi plac filmele de groaza, pot sa zic ca a fost infricosator. n-am putut sa dorm noaptea aia. dar mi-a trecut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu l`am vazut, chiar nu este atat de infricosator pe cat se vorbeste ca ar fihappy. (nu stiu daca m`am exprimat corect aici, nu`mi suna bine, da`i oklaughinglaughing ) Mai is cateva faze la care tresari, da` na...hee hee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mi-a placut ...nu m`am speriat delocsad