| Șosețică a întrebat:

Cine are tumblr? Tumblr-ul meu e http://thechesirecatx.tumblr.com/ :)

7 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Niciodată n-am înţeles utilitatea acestui site. La ce foloseşte mai exact? Doar pui poze găsite pe internet, care ţi se par ţie calumea?

| Șosețică explică (pentru Woodenpints91):

Hm. cam da... Dar e un blog, iar daca pui lucruri care ti se aseamana, e ca o carte cu imagini despre tine. Adica nu stiu cum sa zic, daca vrei poate chiar si sa te reprezinte. >.< cam ciudat ce-am zis laughing

| Woodenpints91 a răspuns (pentru Șosețică):

Dacă vrei să le arăţi oamenilor ceva care să te reprezinte, le arăti ceva creat în mare parte de tine, nu chestii făcute de alţii, care-i reprezintă pe ei.
Cel puţin, eu cam aşa văd logica.

| Șosețică explică (pentru Woodenpints91):

Eu pun unele poze facute de mine thinking nu toate, dar unele da.

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Eu am tumblr şi e aşa de frumos.
Dacă îl vrei mi-l ceri prin mesaj privat.
Pe curând!