| Kataa a întrebat:

Cine canta melodia din reclama orange cea mai noua(cea cu cateii...cand incearca toata lumea sa opreasca un catel care i-a scapat la unul din lesa)?
Mersi Anticipathappy

11 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Mika!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gasesti aici : http://depositfiles.com/files/vseyx3ejk melodia de la abonament si cea de la cartela Orange iunie 2010.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiam Ca Era MiKa Da nu stiam cum se numea Melodia...ThX BeRe :X big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mika

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mika

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am stiu ca e mica dar nu stiu de melodia mica -good gone gilr

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar stiti cine e baiatul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se numeste melodia lui justin bieber din reclama orange cea difuzata recent?

| icegirl21ro a răspuns:

Cum se numeste catelul din reclama cu catei? ala alb, ma refer!