| blabal a întrebat:

Cine crede in "soarta","destin"si "zodiac"?

Răspuns Câştigător
| Marlanu a răspuns:

Eu cred ca soarta ti-o faci singur destinu vine de la sine iar zodiacu daca iti spune de bine intr-o zii te influenteaza psihic.parerea mea.

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Primele doua nu sunt sinonime intre ele?:-?
Destinul ti-l faci singur, si ma bucur ca din ce in ce mai multi oameni adera la aceasta perceptie care nu face altceva decat sa incurajeze viata activa
Cat despre zodiac, nu cred:-j
Insa mi-a placut la nebunie filmul Zodiac(http://www.youtube.com/watch?v=flSl1eONbz0)

Elianna
| Elianna a răspuns:

Eu! Si inca foarte mult! In legatura cu zodiacul, nu ma refer la zodiacul din ziar, ci de cel spus de specialistii in domeniu!

Stefan
| Stefan a răspuns:

Nu cred in zodiac, dar in destin si soarta cred.

| Ana a răspuns:

In zodiac nu cred, in restul da

| BlueBolty10 a răspuns:

Eu, imi plac foarte mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu chiar cred sincer vb pup