| Hdhdj a întrebat:

Cine credeti ca ar castiga o luptă dintre Columbia si Romania? Doar aceste tari, fără aliați.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

I-am batut in SUA, la fotbal.

| sabin89 a răspuns:

De ce oi fi ales tu tocmai Columbia, ştii cumva? Să fi zis Ungaria, că e aci la doi paşi. În Columbia nu ai cum să te duci cu tancul.

| Speranta12 a răspuns (pentru sabin89):

Ma sabine nu fi rasist

| aditimus a răspuns:

Columbia clar, au mai multi bani ca noi.

| JicaContra a răspuns:

Ce fel de lupta?!?
dpdv practic e IMPOSIBIL sa tranferi tehnica militara intre astea doua tari fara sa invadezi toate tarile "intermediare", ca sa nu mai vorbim de NATO si alte cioace

totusi, hai sa te amuz, Columbia are mult mai multe arme, si oameni mai duri, din cauza cartelurilor, asa ca ar phooote rominica de nu s-ar vedea
intrebari? big grin

| ValentinGabi a răspuns:

Columbia au mafioți mulți si banii la greu

| EuSuntOmul a răspuns:

Rusia