| marumesi a întrebat:

Cine credeti ca e cel mai bun cantaret din Romania din toate genurile de muzica care canta cel mai bine

8 răspunsuri:
| Antoniacopiluța a răspuns:

Bună!
Păi cantăreti: Smiley.
Cantărete: Antonia.

| Kr5 a răspuns:

Pai acum in minte imi vine smiley ca si cantaret e unul cam dintre cei mai buni dar mi-ar veni multi alti cantareti de rapp care sunt buni la rapp si ca si cantarete foarte foarte bune sunt andra si delia care au niste voci fenomenale si pot canta orice orice gen muzical le-am auzit cantat si manele si populara si disco sau ce canta ele pe delia am auzit-o cantatnt si hip-hop si regge

| MaNumescCumDoresc a răspuns:

Matteo,Guess Who.Delia,Andra,Inna,Ruxandra Bar!

| AdySnaP a răspuns:

Dintre cantareti cred ca Guess Who...

| Kr5 a răspuns (pentru AdySnaP):

laughing) te auzi ce spui?laughing) guess who laughing) la x factor sau vocea romaniei nu ar ajunge nici macar in semifinala cu greu ar trece de preselectielaughing) mai amuzat total mersilaughing) guess who de abia isi canta rappu ala care nu mai suna a rapp suna a justin bieberbig grin

| bombonika17 a răspuns:

Andra,Antonia,Smiley,Silviu Pasca

| NextGen a răspuns:

Din Romania eu cred ca Guess Who iar din lume cred ca Usher happy