| Cosmin9 a întrebat:

Cine credeti ca merita sa castige finala "Romanii au talent"?

6 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

Ianău sau Ţuţu

| AG a răspuns:

Buna Cosmin,
Eu sper sa castige Narcis. Acum sunt gata sa iau stupid in favoarea celor care vor spune Tutu Adrian, dar asta e. Eu prefer sa castige un om cu adevarat talentat.Tu cine vrei sa castige?

| Emeraude a răspuns:

Tutu sau Valentin Luca.

| Cosmin9 explică:

Eu zic ca merita sa castige Narcis Iustin Ianau, asta e parerea mea... de asta v-am cerut si voua parerea sa vad voi ce preferati, continuati sa va expuneti parerile!

| Florin a răspuns:

Iti zic eu, eu sper sa castige Daniel Dinu, imi dai funda?

| JuLLiaN a răspuns:

Adrian Tutu...