| Florin97_5100 a întrebat:

Cine credeti ca o sa ia campionatul in liga I?
a)Otelul Galati
b)Steaua Bucuresti
c)Cfr Cluj
d)Dinamo Bucuresti
e)alta echipa

11 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Daca se joaca pe bune Otelul Galati are toate sansele sa ia campionatul, apoi pot urma Politehnica Timisoara, Rapid si Steaua daca isi imbunatateste lotul.

| Kylexy a răspuns:

E)alta echipa vrei sa iti spun eu numele--- Avantu Prabusirea.
Miar place sa castige Otelul cu toate ca sunt fan steaua

| Onutzyk a răspuns:

@kylexy: ai dreptate, la ce prostie de campionat mai avem si noi,,, Avantu Prabusirea castiga campionatu rolling on the floor

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Steaua

| Upz0r3 a răspuns:

Otelul Galati ia campionatul! Dinamo moare, rapidul piere steaua ia pomana, Otelul Campioanaaaaaa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa lansat steaua forum unde poti vota si comenta despre conducere sau despre jucatorii stelei, steauaforum.yolasite.com va astept stelistilor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai aici un sondaj steauaforum.yolasite.com poti sa votezi si chiar sa comentezi doar daca esti stelist adevarat

| dinumario a răspuns:

B] steua bucuresti

| IcePick a răspuns:

B)Steaua Bucuresti

| Laur_1558 a răspuns:

A! Otelu forta oteluwinking