| RAY a întrebat:

Cine credeti ca va fi userul anului 2020?

https://www.tpu.ro/voteaza-utilizatorul-anului/

23 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Darioooooo

| Mosotti a răspuns:

DoarBogdan cred ca va fi.

| LoveSleep a răspuns:

Bogdan.
Dar o să-i dau în curând block ca urmează sa am o cădere nervoasa dacă ii mai citesc vreun răspuns optimist de-al lui.

| DoarBogdan a răspuns (pentru LoveSleep):

Maine sigur o sa fie ploaie torentiala cu fulgere worried

| Sofer a răspuns:

Cineva special.

| GoldenZenith a răspuns:

Nu stiu. Am ramas in urma cu astea rolling eyes

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Fii fara griji nu ai pierdut nimic, cmf sys?

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Bine, ray :* acasa. ma mai minunez si eu de tainele TPU-ului. tu ce mai faci?

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Imi caut jumatatea pe tiner, badoo, publi24 =numa poponari si zdrente
cum mai esti? esti bine?

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Da, sunt bine. m-am mutat. nu mai stau la mare laughing
de ce pe badoo si tinder? nu gasesti nimic ce trebuie acolo laughing sau vrei aventuri de o noapte? tu esti ok?

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Dar unde honey, te ai maritat? eu lucru-sport-acasa

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Aproape laughing)
te-ai apucat de sport ca lumea? thinking iti place?

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Honey de anul trecut, bag 3, 4 ore de mers pe jos, 1000 de calori deficit caloric, vreau sa ajung la un imc normal si apoi sa bag culturism,, nu-mi spune ca te casatoresti cu?

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Care? drimmero, iubirea vietii mele? nu!
i-auzi. si da roade toata chestia asta?

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

E a treia incercare, am invatat destule din ultimele doua, sper sa reusesc si sa ma mentin

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

De obicei daca esti in deficit caloric si faci miscare, trebuie sa slabesti.

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Doamne fereste, eu cu tine? nici de ai fi ultima de pe pamant nu ma incumet la asa ceva.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Nu fii rau, golden e un ingeras, frumoasa ca un trandafir si sincera

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Se vede ca nu ma cunosti atat de bine laughing

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Crede-mă ca îți citesc mereu sfaturile și esti cea mai sincera fata cunoscuta de mine, sfaturile se potrivesc cu realitatea, l-ai violat pe drimmi de e asa traumatizat? E păcat ca a pierdut o fata ca tine

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Ar fi vrut el sa fie violat de mine rolling on the floor
mersi, ray. esti un dragut kiss

| NotNamed a răspuns:

Cred că DoarBogdan dar nu ar fi trebuit sa se incheie deja voturile? Suntem de 5 zile in noul an...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar Bogdan. Merită. happy