| anonim_4396 a întrebat:

Cine da doi bani pe Ana Maria Prodan și pe neamul Reghecampf de apare muierea aia penibilă zilnic in presa cu declaratii prin care își lauda tot?

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

TU si altii ca tine, care va uitati. Cota parte din abonamentul platit pentru TV.

| Drimmero a răspuns:

Mai cauta si tu alte site-uri sportive, mai lasa gigisportul ca dauneaza, ala nu e site sportiv de cand au angajat toti l@b@rii de la prost.ro.

| Simpatic a răspuns:

Eu dau 3 bani dar sa o ard, bine ca au ars-o multe echipe intregi.
Astia nu au divortat? cred ca e o manevra la mijloc ceva sa nu plateasca la anaf asa cum fac toti bogatanii cand intra statul pe fir sa le ia averile la puricat, ei divorteaza ca sa nu poata fi impozitata suma intrega ci jumatate din intreg.
Reghecampf asta imi pare un lake, daca si la asta se mai uita femeile...lasa-l fara bani sa vedem cine se mai uita la spartul asta.

| Wr3nch a răspuns:

Oamenii care au TV si prea mult timp liber. Aceiasi care se uitau la Vulpita.

| gabicoo a răspuns:

Au dispărut "Volpitza șî Veoriel"! Locul lăsat gol de cei doi geniali trebuia umplut cu ceva!
hee hee

| DarthNiger a răspuns:

Eu nici un scaiete uscat nu as da pe un exemplar ca Prodanca, e doar o alta parasuta fitoasa cu prea multi bani si se lauda cu acest lucru fiindca nu care cu ce se lauda altceva, e plina Romania de ele si toate sunt trase la indigo.
Nu are nicio realizare in viata iar singurul ei noroc este ca e fiica unei mari cantarete de muzica populara si ca a reusit sa puna mana pe un altul cu bani doar pentru bani fiindca nu ar fi facut asta copii cu Reghecampf daca nu ar fi curs banii pe el.

| Monst a răspuns:

Vor sa faca si ei rating cu astia ca daca nu era maica-sa Ionela Prodan Dumnezeu sa o ierte nu era cunoscuta mai deloc. Castiga multi dupa urma asta acesta este scopul mai mult ca sigur.Cine se uita la ei au un creier stricat si spalacit.