| caminulanimalelor a întrebat:

Cine doreste sa adopte un animal de casa, fie el catel, pisica, papagal sau iguana?
Caut persoane care doresc sa ofere spre adoptie animale companie. De asemenea ii pot ajuta pe cei ce cauta sa adopte un animal. Daca aveti cereri/oferte va voi ajuta sa va faceti cunoscut anuntul pe www.caminul-animalelor.blogspot.com

3 răspunsuri:
| Loreen777 a răspuns:

Eu vreau o pisicuta.happy

| caminulanimalelor explică:

@Didyyyy : intra pe site si la rubrica crereri adoptie poti lasa un comentariu cu cererea ta (textul sa fie macar cateva propozitii - cum ai vrea sa fie animalul, unde il vei creste, ce culoare, ce rasa, etc). De asemenea ne poti trimite e-mail cu cererea ta

| Bronze a răspuns:

Sunt un motanel de rasa europeana, foarte alintat si jucaus, mereu dornic de atentie, cuminte si manierat. Din pacate stapanii mei nu ma mai pot tine pentru ca pleaca in strainatate, asa ca as veni cu drag la voi, cu acte si bagaje, pentru a va aduce in fiecare zi un zambet. Sunt deja castrat, asa ca intreaga mea atentie va apartine. Nu concep viata fara litiera si mananc ce-mi dati, hrana umeda sau uscata, chiar si painica uneori (doar daca vreau eu happy ). Stapanii mei mi-au zis ca imi dau de zestre tot ce am eu, litiera, castronelele de mancare, cusca de transport, jucariile, carnetul de sanatate si dragostea lor. Asa ca, daca ma vreti, sunati la numarul 0754 327 585 sau 0758 245 169. Multumesc!