| Curioasaa a întrebat:

Cine e inspirat pe aici si ma poate ajuta cu niste poezii facute de el?

1 răspuns:
| 1999dia a răspuns:

Depinde ce fel de poezie! eu scriu poezii de dragoste! iti voi da una. sper sa-ti foloseasca. de cand te stiu m-ai aparat,de cand te siu m-ai protejat, m-ai aratat ce e iubirea, ce inseamna fericire, de n-am incredere in mine, sti tu ce sa-mi spui, de sunt trisa sti tu cum sa ma inveselesti, ti-am dat cheia inimii mele si sper sa ai grija de ea P.S. se numeste inger nevazut