| Lololol01 a întrebat:

Cine e LadyJ si ce aveti toti cu el/ea?

Răspuns Câştigător
| oanyyy a răspuns:

Salut! Lady Jegoasa este o fana infocata de-a lui Justin Biberon care cica declara,, Razboi" la cei care sunt antiJustin.Pe departe, ea umple TPU de intrebari nefolositoare si de paraziti cu fata lui Biberon.Noi vb de ea deoarece cica ne declara razboi noua(cei anti Balerina Biberon)si stii ce a zis intr-un mesaj? Uite asta:
,,Da,imi cade rahatul din c*r si vi-l bag voua in gura pana o sa recunoasteti ca il iubiti pe Justin Bieber al meu!"

Uite, daca te ajuta, iti dau pagina lui Lady Jegoasa sa o vezi http://www.tpu.ro/utilizator/aurw

fundita?

PS:o urasc pe Jegoasa asta!

4 răspunsuri:
| cristi13 a răspuns:

Am pus si eu intrebarea asta si am primit raspuns cum ca s-ar crede deja doamna Bieber...

| cristi13 a răspuns:

Am pus si eu intrebarea asta si am primit raspuns cum ca s-ar crede deja doamna Bieber... fundita?

| OneMoreChance a răspuns:

E un extraterestru care e fan bieber si ne face pe noi destepti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uh rahat de camila...