| anonim_4396 a întrebat:

Cine e trist că se termină vacanța?

15 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Care vacanta laughing

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Tu de asta ai intrat în depresie? rolling on the floor Eu puțin, măcar am cu cine să mă „hlizesc" dacă începe.

| anonim_4396 explică (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Îmi vine să plâng

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce neserioasă sunt crying mi-or fi dat otravă ăștea ca să nu-mi vină „depresia" big grin

| lilith16 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce clasa treci?

| anonim_4396 explică (pentru lilith16):

A 5, am doar 3 vacanțe, firar să fie școala

| lilith16 a răspuns (pentru anonim_4396):

Aaah, esti inca la început de drum, stai sa vezi mai tarziu cum chiar nu te ajuta scoala, unele materii, dar incearca sa descoperi tu ce iti place sa faci, invata tu singur despre ce te pasioneaza

| anonim_4396 explică (pentru lilith16):

Neeee,prefer să am 4 clase, decât să fac o 12 clase care nu mă ajută cu nimic

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Te ajuta daca mergi mai departe. Cu minimul pe economie sunt destui...

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Ok,deci istoria mă ajută? Dacă merg undeva, mă va întreba cineva de Ion?

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Ceeee? Ion este de la Limba si literatura romana, nu de la istorie. Este totusi bine sa stii istorie, pentru ca aflii ce s-a intamplat cu tara ta de-a lungul timpului. Iar mai apoi te razbuni pe celelalte popoare XD (GLUMEAM).

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Și dacă nu știu? Mă afectează cumva? O să mă întrebe cineva de Mihai Viteazu?

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu, dar așa pentru tine ar fi bine. Oricum, gândește-te că dacă nu faci măcar 10 clase, nu poți lua permisul.

| lilith16 a răspuns:

Probabil tu, eu am chef de caterinca cu colegii((;

| anonim_4396 explică (pentru lilith16):

Da,și eu, dar n-am chef de ore și învățat degeaba.Ca ce o să mă ajute în viață pronumele, verbul, fracțiile? O perioadă de învățat degeaba