| PentruMine a întrebat:

Cine este din Campulung Muscel AG?

Răspuns Câştigător
| Solsagan a răspuns:

Eu, de prin preajmă.

| PentruMine explică (pentru Solsagan):

Vroiam sa pun niste intrebari despre locul acela, despre un anume liceu. Despre cum este acolo.

| Solsagan a răspuns (pentru PentruMine):

Întreabă-mă. laughing Am cunoştinţe vaste despre ce şi cum.

| PentruMine explică (pentru Solsagan):

E frumos acolo?[la Campulung]

| Solsagan a răspuns (pentru PentruMine):

Mă, e un oraş cam plin de cocalari. Da, la aspect, e ok.
http://i.imgur.com/V28Te.jpg
Ziceai ceva de licee, sunt 3 mai bune. Dinicu Golescu, Dan Barbilian şi Carol I. Mai este unul cu program sportiv, alte 3-4 tehnice.

| PentruMine explică (pentru Solsagan):

Eu vreau la Carol. si de aceea te intrebam. Si zici ca sunt cocalari, a? Pff.

| Solsagan a răspuns (pentru PentruMine):

Carol I e ok, deşi e cam strict. Uniformă şi chestii de genul.

| PentruMine explică (pentru Solsagan):

AHlaughing. Urasc uniformele! I don't want to see. Si [sper sa nu cer prea multhee hee]cam ce gen de uniforme? Si profi cum sunt?

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru Solsagan):

Buna, tot eu suntlaughing, ai idee cam cum sunt uniformele acolo, dar profesorii?
*-*

| Solsagan a răspuns (pentru SimonaNicoletaღ):

Măi, profesorii sunt ca peste tot. Extreme. Ori stricţi, ori de treabă, mai maleabili.
Uniformele, la fel. Cămaşă, pantaloni negri, vestă + sacou. thinking