| Anonim_9586 a întrebat:

Cine este din Timisoara sau din Barlad? Ce parere aveti de aceste orase?

6 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Am stat 3 ani in Timisoara... E frumos ca are multe parcuri - din pacate nu sunt amenajate destul de bine... Am avut o parere foarte buna despre profesorii pe care i-am avut la facultate acolo. Sunt niste oameni de nota 10+... Ai destul de multe posibilitati si are un aer de oras "european".

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Nu-s din niciunul. In schimb in Timisoara am fost zilele astea. Frumos oras, ce sa mai! Ai si de munca acolo, si unde sta si ce manca... nu e foarte aglomerat si cel mai important: nu pute!
Centrul e superb, iar oamenii sunt de treaba (in mare).
Ma gandesc sa dau la facultate acolo. happy

| crisS a răspuns:

Sunt din Timisoara! E ok ca oras dar mi se pare prea aglomerat si plin de praf... mai ales in ultimele zile in care au fost temperaturi foarte ridicate a fost horror sa mergi pe strada in trafic... In schimb din punct de vedere cultural Timisoara beneficiaza de un centru superb si toate cladirile vechi ( care sunt in renovare, ma bucur ca primaria se ocupa.,) e frumos ca oras, si iti ofera multe posibilitati happy

| GnnAndra a răspuns:

Adooor Barladu... k de acolo e David Deejaybatting eyelashes laughing

| Anonim_9586 explică:

Da...Shy eu locuies in Timisoara, si imi ador orasul, dar despre Barlad nebunie...imi place pentru. de acolo e David Deejaylove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt din nici unul din aceste doua orase, insa urmeaza sa ma stabilesc in Timisoara.ador acest oras.