| vio_1240 a întrebat:

Cine este idolul vostru?

Răspuns Câştigător
| Tourniquet a răspuns:

Idolii poate. Idolii mei sunt mama si tata. Oamenii care nu m-au tradat, nu ma tradeaza si nu ma vor trada. Mi-au fost mereu alaturi. Primii pasi de viata, greutatile, temele asteahee hee, operatiile ( amigdalite, polipi, apendicita :d ).

Ei sunt idolii mei care ma iubesc si ma voi iubii mereu ( si eu pe ei ).

9 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

N-am gasit pe nimeni destul de bun pentru a -mi fi idol...
poate simona sezual rolling on the floor)...glumeam laughing

| Ana a răspuns:

Idolul la femei, fernando laughing

| c0rn3l1uss a răspuns:

Nu cred că am aşa ceva. tongue
Idolul tău care este?

| zzzuperman a răspuns:

Nu am asa ceva

| ησ мυѕι¢✪ησ ℓιƒє a răspuns:

O prietena de-a mea (inna)

| Mihaic93 a răspuns:

Cainele meu.

| BeebeeFUtpu a răspuns:

Eu.

... unul dintre modelele mele in viata este tata [din punct de vedere moral].

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Idolul meu e Guillaume Musso.Sau poate Miyamoto Shunichi.

| vio_1240 explică:

Idolii mei sunt parintii