| drumurile a întrebat:

Cine este traian basescu?

Răspuns Câştigător
| mary_5801 a răspuns:

Este cel mai mare hot din tara noastra.

16 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Tu esti Tarzan?

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu sti cine ehappy Ai venit la persoana potrivita big grin
Iti spun eu cine e big grin Un retardat straight facewinking
Asa zis '' presedintele Romaniei'' chatterbox

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Un marinar.

daniela
| daniela a răspuns:

Un om pe care din pacate trebuie sa-l mai suportm 5 ani

| Pho3nix a răspuns:

Dar tu stii cine este Bula?

| anka a răspuns:

Este un om pe care l-a dorit presedinte jumatate din tara.

| Butsilee a răspuns:

Un prost happy

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Un presedinte cu fata de taran prost

| ɮʟօռɖɖα a răspuns:

Un chel laughing

| Tabii. a răspuns:

Tu nu stii cine e presedintele tarii tale? Mie tare mila te tinestraight face

| LiLlYAnNe a răspuns:

De pe ce planeta ai aterizat? A? Traian Basescu e presedintele Romaniei.

| larrii a răspuns:

laughing tu nu stii nici michael jackson cine e si intrebi de base laughing

| Allegria a răspuns:

Cica presedinte la romani.laughing
romani? nu rromaniwinking
app
tu chiar nu cunosti pe nimeni? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Traian Băsescu (n. 4 noiembrie 1951, Basarabi, azi Murfatlar, judeţul Constanţa) este un politician român, actualul preşedinte al României. Până în decembrie 2004 a fost liderul Partidului Democrat. Între 2000 şi 2004 a fost primar al Bucureştiului.

În 2004 a candidat pentru preşedinţie din partea Alianţei D. A. (PNL-PD), câştigând alegerile şi devenind preşedinte al României.

În 2009 a candidat din nou pentru preşedinţie din partea PD-L, câştigând alegerile şi rămânând în funcţia de preşedinte. Conform datelor oficiale, Traian Băsescu a câştigat alergerile deoarece a primit majoritatea voturilor cetăţenilor români din diaspora şi Republica Moldova.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E din Piratii din Caraibe? Daca nu, este cosmarul romanilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un prost, asta e sigur.laughing