| Anonim_5535 a întrebat:

Cine face karaoke?
Care a fost cea mai frumoasa melodie pe care ati facut karaoke?
Uneori simtiti ca vocea voastra suna rau?
( UN sfat: E din cauza ca ati cantat mult si v-ati plictisit de voce tongue )

2 răspunsuri:
| Lunatica :) a răspuns:

Si eu am facut karaoke :) melodia care mi-a placut cel mia mult a fost :Un novo bacio http://www.youtube.com/watch?v=YP_HQDkhapY

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, eu fac. Cel putin, acum un an eram inebunita dupa asa ceva, acum, mai rar.
Nu neaparat. Cand vocea suna prost, asa nu inseamna ca ti se pare si nu e vreo treaba cu plictiseala. Obosesti.