| eLiSaWOW a întrebat:

Cine imi da coduri pentru gems pe ourworld pentru luna mai?

6 răspunsuri:
| Neylin a răspuns:

Codul pana dumunica-9 mai 2010 este: 4D33-2F61-AE7C-2BE6 (pentru toolbar). Pentru codul lunar urmareste aici : http://support.ourworld.com/ics/support/default.asp?deptID=5567 cand va fi bagat newsletter-rul de mai ---> Knowledge Base (imaginea cu cartea)---> May Newsletter (with Gem Code) -sigur apare pana la sfarsitul lunii. PS: daca vrei sa iti mai dau coduri cand apar (mai ales pentru toolbar) adauga-ma la prieteni.

| BlackScribble a răspuns:

Am vazut ca ceilalti nu ti-au spus, dar exista un site Last Cookie unde iti rata codurile din fiecare saptamana si iti da uneori si extra cod happysper ca te-am ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate e simplu in fiecare luna cand apare un cod nou scrieti last cookie si va arata codul de luna in care sunteti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum te cheama in aur world

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau cod de gems urgent sau dati lui XxMadyXxun gift ca vreau sa-mi stearga contul please