| împreunăfacembine a întrebat:

Cine imi da niște idei de articole pe care să le scriu pe blog? Am un blog personal și am rămas în pana de idei. De obicei scriu despre subiecte precum educația, dar și altele precum idei de aplicații, sfaturi, etc.

5 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Filme? big grin

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Ultima carte citită.

| eckblume a răspuns:

-interviuri cu studenti/alti elevi din scoli despre diverse teme
-noutati din lumea muzicala
-recenzii pentru carti/filme
-top canale de Youtube in functie de domeniu (muzical, educational etc.)
-ce impresie ti-a lasat un anumit loc pe care l-ai vizitat recent

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Despre românii care stau în țară, aici și nu vor să plece în străinătate pentru bani mai multi. Impresii despre locurile unde ai fost ca turist, ce locuri din Romania ți-au plăcut, etc.