| Cjay a întrebat:

Cine imi da si mie youtube care sa mearga pe Samsung C3050? sau daca aveti sa imi dati un site cevasad?

1 răspuns:
| Dominicc a răspuns:

Bai! straight face mai terminati! nu trebuie sa va dea nimeni nici un youtube pentru telefon happy

Scrieti adresa in browser la fel, Youtube.com apoi te baga pe m. youtube. (MOBILE)

Poate nu ai Adobe Flash Player care este necesar si poate fii instalat pe un telefon Simbyan. De ex pe IPhone merge youtube!

Sau viteza internetului "streaming" sper ca am scris bine. Asta e viteaza internetului pentru youtube, penttru a vedea clipuri. Asta inseamna sa nu se piarda conexiunea. Daca asta e cauza, trebuie sa gasesti o frecventa pentru telefonul tau si intenet. Suni la cei de la reteaua ta sa iti dea setarile!