| ElementX a întrebat:

Cine imi da un site de unde pot invata limba spaniola? Macar chestiile elementare.

Răspuns Câştigător
| tontonel a răspuns:

Hola.inseamna buna-buenos dias-buna ziua,que tal-ce faci,hasta luego-la revedere., me llamo-ma cheama se zice me diamo-donde estas-unde esti, soy en la plaza-sunt in piata., te quiero.te iubesc-y si te interesa mas, hablamos, mandame respuesta-si daca te intereseaza mai mult.vorbim.trimite-mi raspuns-esto es.para aprender español eu te puedo ayudar.asta e, sa inveti spaniola eu te pot ajuta-si queres-daca vrei, un saludo-un salut

| tontonel a răspuns (pentru tontonel):

Gracias para el lazo-multumesc pentru fundadaca ai intrebari mi le poti pune, sunt incantata sa te ajut, o zi buna

2 răspunsuri:
| jimiciu a răspuns:

Google traducere te invata orice cuvant in spaniola, a simai poti si sa te uiti la telenovele pe posturi tv cum ar fi acasa, romantica laughing