| roxana51 a întrebat:

Cine imi poate da coduri de la promotia pall mall ofer funda

5 răspunsuri:
| Holy2010 a răspuns:

Ce motive ar avea cineva sa-ti serveasca pe tava niste coduri pentru care a platit pachetul de tigari si care ii ofera sansa sa castige? Hai sa presupunem ca prin absurd primesti un cod si este castigator. Ce te faci cand la ridicarea premiului trebuie sa mergi cu respectivul pachet sa faci dovada? Nu te-ai gandit asa departe...

| darrio2007 a răspuns:

Cine ti-ar da asa ceva? Glumesti.Am trimis 10 coduri pana acum si m-am ales doar cu o bricheta.

| darrio2007 a răspuns (pentru Holy2010):

Te duci cu un cod primit pe telefon, prin sms.Altul decat pe pachet.

| Holy2010 a răspuns (pentru darrio2007):

Pentru premiile mici da insa cu siguranta daca castigi din cele mai valoroase trebuie sa faci dovada. Am participat la diverse promotii si nu a fost una sa nu solicite ambalajul. Nu m-am documentat despre promotia in cauza pentru ca nu fumez dar lasand asta la o parte mi se pare aiurea sa iti imaginezi ca iti da cineva coduri doar ca ceri pe net.

| darrio2007 a răspuns (pentru Holy2010):

Asa e.Nu e prost cine cere.