| Tataru_Ionut_2001 a întrebat:

Cine imi poate explica care e faza cu discordul? Din cate am inteles e ceva asemănător cu skype-ul, dar de ce ar vrea cineva sa-i fie promovat serverul de discord? Sau de ce ar vrea cineva sa aiba un server de discord?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ala e chat de gameri dar se baga mai multe ideologii mintale in vorba

| RAY a răspuns:

E o aplicatie facuta in special pentru gameri care converseaza in scris, microfon, camera web uni cu alti, depinde de motiv, eu unu am facut cu mai multi prieteni ca sa putem comunica

daca vrei poti intra sa vezi https://discord.gg/zCSHaea