| nicky a întrebat:

Cine imi recomanda o cazare buna in Mamaia sau Costinesti? As vrea la o vila sa am acces la aragaz pentru a putea gati pentru fiul meu si bineinteles pentru noi. As vrea sa stiu si tariful pentru o camera pe noapte.

Răspuns Câştigător
| littlesunshine a răspuns:

Mai uite eu stiu o cazare buna unde eu si sotul meu mergem de ceva vreme incoace. Gazda se afla in Mangalia - statiune super linistita si curata. Vila are 2 etaje si o gramada de camere. Are o bucatarioara de vara pentru turistii cazati .cu tot ce ii trebuie ( frigider, aragaz, cuptor cu microunde, vesela, mese ). De cate ori mi-am lasat mancarea in frigider nu am avut probleme. Pont: Piata din Mangalia e ieftinabig grin... Faci cam 10 min pana la plaja.
Gazda e o familie de turci foarte cumsecade. Daca te tenteaza revin cu adresa si numar de tel. happy

3 răspunsuri:
| Princessee a răspuns:

Pai cauta pe internet hoteluri/ pensiuni in care poti gati.
Insa, de cele mai multe ori nu te lasa sa gatesti.

| nicky explică:

Am gasit dar ma gandeam ca poate cineva de aici de pe TPU imi poate recomanda pe cineva sigur si serios pentru ca suntem cu fiul nostru de 1 an si 10 luni si nu as vrea sa ma cazez cine stie la cine.

| annz a răspuns:

Vila ana maria din costinesti. cuprinde : o bucatarie non-stop pentru turisti, o parcare pentru. mashini, camere cu bai cu apa calda non stop, si plaja este cam la 200 de metri de casa ( nu e departe) in 2-3 min. ati si ajuns. pretul e acceptabil 100lei /noapte ( da avem toate conditiile) + aer conditionat... da doriti sa vedeti cu arata vila intrati pe google la vila ana maria costinesti 2009. proprietarii sunt ff cumsecade