| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi spune statusuri amuzante? Fundabig grin

Răspuns Câştigător
| CossMii a răspuns:

Le stiu pe toate……. da-s maritate!

Ma cheama Bogdan, dar prietenii imi spun BA!

Ma culc la ora 22:00, ma trezesc la ora 6:00, nu beau, nu fumez, nu ma droghez, nu`mi inshel prietena … dar si cand o sa ies din pushcarie….

Ma joc cu o grenada…psst… mi-a cazut cuiul pe jos…

Ma numesc cum ma numesc si ma cheama cum ma cheama!
Daca esti bou si vrei sa te arunci de pe o cladire datorita unei fete, sa te gandesti inainte mai boule ca ai coarne si nu aripi! "
plimb vecina cu roaba prin beci ca sa zica si ea ca a fost cu metroul
ma duc sa`mi iau un suc…. Nu beti apa, pestii fac sex in ealaughing
te iubesc. te ador.ca pe’o roata de tractor.laughing
DND! mulg vaca.
te iubesc ca viattza mea esti mai prost ca vaca mealaughing
Je m’appelle Vasile Mure Je veni de la padure Je gasi nevasta-n pat Se randez vous cu-n alt barbat Quand je preparai ciomagu’ Mon amie sarise gardu’ Il tombeau dans la urzici Sur son cur numai basici!
Beau bere… sa-l fac sprit pe Jack Daniel`s "
Ma numesc cum ma numesc si ma cheama cum ma cheama! "
Incerc sa ma gandesc cum ma pot gandi la ce vreau sa ma gandesc… "
" Cred ca imi place ceva… dar nu stiu sigur ce?! "
" Fac cinste plateste vecinu! "
Ma joc cu o grenada…psst… mi-a cazut cuiul pe jos… "
" Pauzele lungi si dese… cheia marilor succese! "
" La film pe Radio21… "» " In padurea cu alune aveau casa 3 catei… vine Gigi si le spune : Nu treceti in turu 3! "
" El :Hey estinoua(9) pe aici?
Ea: Da.
" Ma urasti, te urasc, ma placi, esti homo… laughing "
" N-am status acum…. dar am avatar! "

Funda?:*