| TheCuTeGirl a întrebat:

Cine imi zice niste trucuri impotriva lenei ...trec pe a 8. vreau sa invat mai mult dar de mult ori mi-e lene.ce sfaturi imi dati?
dau funda!

Răspuns Câştigător
| Park1Suin a răspuns:

Totul se poate realiza doar daca ai dorinta.Imagineaza-ti ca ai de urcat un turn, ca sa ajungi in turn, trebuie sa-ti pui in plan asta.Citeste povestea broscutei invingatoare, ea imi da puteri sa ma ridic.

1 răspuns:
| HelpMeNow a răspuns:

Asa am facut si eu pana intra 12-a. in a 12-a, cu 1 luna inainte de bac mi-am dat seama ca am imbulinat-o... intr-o luna am invatat mai mult decat in 4 ani de scoala, si l-am luat, nu cred ca exista un truc pentru asta laughing