| IonutzOM a întrebat:

Cine joaca Jade dynasty?

Răspuns Câştigător
| Ady_4678 a răspuns:

Si eu joc Jade Dynasty si am un lupin lvl 140 ascendent in dagos, un modo de lvl 125 un-ascendent si un arden de lvl 111 tot un-ascendent...bafta tuturor oricum e super jocul doar ca trebuie sa ai rabdare, iar lvl se face rapid daca sti questele care trebuiesc facute tongue

10 răspunsuri:
| Anonimus905 a răspuns:

Joc eu am un arden de 46 facut intr-o saptamana.

| YTwatchdog a răspuns:

Eu.Am jucat da m-am plictisit de el pentru ca sunt genul de tip fara pic de rabdare.Cred ca eream lever 30 sau 25. Level faci repede daca ai rabdare.Antr-o saptamana am devenit devel 20

| Metaler a răspuns:

Yo joc, Modo lvl 64 nimic-ul Uray happy

| SkyCracker a răspuns:

Si eu joc. Am un Jadeon de 80 (care l-am lasat ca am build prost), un Vim de 53 (l-am lasat in urma expansion-ului) si un Rayan de 51.

| DannyNick a răspuns:

Dati-mi si mie id-urile voastre de mess care jucati ca si eu joc si vreau sa ne intalnim poate facem o grupa ceva...

| GabiElla a răspuns:

Si eu am un skysong, lvl 52[probabil ca atunci cand vezi mesajul voi fi mult mai mult] numele xXellaXx

| SimpleSmile a răspuns:

Eu sunt arden lvl 80big grin

| Stef_5392 a răspuns:

Si eu joc Jade Dynasty pe serverul Wildlands(PvP) am un ascendent fuwa rayan lvl 128(name /Stef\) si un un-ascendent lupin lvl 135 (name EpicBubble).

| Andrei_2515 a răspuns:

Salut Ionutz big grin Si eu joc JD pe serverul The Billows si sunt lvl 136 ASC VIM FUWA, 142 ASC ARDEN FELKIN si 135 ASC FUWA BALO D: E foarte frumos jocul. Daca te bagi intra pe The Billows si da pm pe numele AzRaeLL tongue daca sunt online s-ar putea sa ma gasesti