| anonim_4396 a întrebat:

Cine joaca ladypopular si a trecut nivelul 8. am o intrebare. Ce trebuie sa fac la jocul acela master mind ca sa trec nivelul 8? ajutor dau fundacrying va rog ajutati-ma!

5 răspunsuri:
| Deny_2688 a răspuns:

Singura modalitate de a te ajuta, e sa imi dai userul si parola iar eu te ajut cu placere.In caz ca nu ai incredere, iti spun ca nu ai de ce sa iti faci griji.Nu am motive sa iti iau contul, deoarece sunt nivel 8 si nu am ce face cu el.In plus, daca ti las lua, ma-i raporta si as pierde contul, deci nu as rezolva nimic.In fine, daca vrei sa te ajut, numele domnisoarei mele este miley montana89.Astept raspunsul tau!

| AnutsaaAnnA a răspuns:

Eu joc dar sunt la nivelul 6(

| Andra948 a răspuns:

Pai...trebuie sa joci si sa gasesti culorile necesare cel mult in 10 incercari:* daca intelegi ce vreau sa spun:*

| valy210 a răspuns:

Eu joc dar sunt de abia nivelul 2