| GiulianoSenior a întrebat:

Cine joaca Social Empires?
Ce level aveți?
Cum pot sa am mai multe resurse?

6 răspunsuri:
| OchiiCaprui a răspuns:

Faci resurse atacand la Pvp.
Si apropo eu am 315 populatia deci...

| Filipjack a răspuns:

Luptele PVP, gold mine, stone mine...etc.
Si inca ceva: oare de ce nu imi ma creste populatia atunci cand construiesc case?

| GlowLava a răspuns (pentru Filipjack):

Construind great crunch

| master2002 a răspuns:

Poti obtine mai multe resurse prin gold mine stone mine mill... Funda?

| GlowLava a răspuns:

Eu am lvl 19 poti sa obtii resurse nu numai din mine ci si din allies market unde iti intrebi prietenii sa-ti dea resurse si ex obtii cel mai mult la questuri si apropo Flipipjack nu-ti mai creste populatia pentru ca ai ajuns la limita (175) dar o poti mari cu Great Crunch cre pentru fiecare 4 prieteni recrutati iti mareste limita populatiei cu 10

| Erich_Krestel_1994 a răspuns:

Filipjack daca nu-ti mai creste ia-ti unit warehouse si iti poti pune dragoni care nu ti trebuie si poti sa tii iei cand vrei si o sa ai mai mult spatiu pentru dragoni