| TheFucker a întrebat:

Cine ma ajuta?
Imi trebuie un site de modificat poze, sau cel putin de decupat si lipit.Sa fie ceva gen Pizap, ca pe ala stiu sa umblu.Nu-mi dati Picnik,sau PhotoLuna sau Imikimi sau alte prostii, am nevoie de un site simplu.
Vreau sa-mi explicati si cum sa umblu happy
Mersi :X
Fundita

2 răspunsuri:
| Amiiii69 a răspuns:

Photoshop sau photoscape. Eu am photoscape si pot sa fac multe dar, daca nu ma insel acestea 2(photoshop si photoscape) trebuie sa le download-ezi. Nu-ti ia mult doar vreo 10 minute fiecare dar o sa ai o parere buna asa sper.
http://www.photoscape.org/ps/main/download.php dai click si dai pe prima ca sunt 3 download-uri. Apori astepti sa ti se instaleze
la photoshop nu prea stiu. Nu am aflat prea multe despre el sper sa-ti fie de folos.:*

| TheFucker explică (pentru Amiiii69):

Si eu am photoscape, dar nu prea stiu sa umblu pe el sad
Imi spui si mie cum sa editez o poza in cativa pasi?
Am nevoie fiindca fac niste cover-uri pentru pagini pentru FB.
Te rog.