| danutza_9025 a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine? cum se scoate casuta vocala la Vodafone?

Răspuns Câştigător
| Ariel_2658 a răspuns:

Incearca sa apelezi #002# si se scoate automat casuta vocala. Eu asa stiam.

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Cel mai sigur este sa suni la *222, sa apesi 1 de vreo 3 ori la rand si apoi sa apesi 0 si sa vorbesti cu un operator. Eu asa am reusit, dupa o serie de vreo 5 incercari fara operator. Cand am vorbit cu tipul de acolo, mi-a spus sa formez ceva pe telefon si s-a dezactivat. Nu ma intreba ce-am format, ca nu mai tin minte.

| danutza_9025 explică:

Da mersi mult dar am reusit:*:*:*