| mentholinks a întrebat:

Cine mai e deprimat si suparat pe viata? Cum faceti fata?

7 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Mănânc toată ziua. puppy dog eyes

| Celcestietot a răspuns:

Dacă mi se întâmplă să fiu, îmi rezolv problema.

| Sofer a răspuns:

Ne descurcam noi cu viata asta laughing. Făcând lucruri ce ne fac fericiți.

| LPCTSTR a răspuns:

Ma uit, de obicei, la persoanele preferate de pe Youtube... ei, cumva, isi pastreaza mereu acelasi mood.

| SG1995 a răspuns:

Deprimat da, supărat pe viața ba, azi sunt deprimat, mâine va fi mai bine, poimâine și mai bine și tot așa. Cum trec peste? Mă ocup cu jobul care îmi face plăcere, mă îngrop în seriale, și ascult muzică care îmi accentuează starea de până simt că m-am descărcat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muzica cu versuri scrise de arieni big grin Asta e si raspunsul pentru cealalta intrebare.

| Michaeel a răspuns:

Ascult muzica și încerc sa am cât mai multe gânduri pozitive happy