| Saiko10 a întrebat:

Cine mai este treaz si ce faceti? Eu beau.

Răspuns Câştigător
| GraniniCuPiersica a răspuns:

Wow ai ghicit, am început ca paznic prima luna, apoi după ce au văzut ca pot ridica greutăți m-au băgat la descărcări din vapoare, adică descarcă din containerele din vapoarele care vin cu marfa. Frigidere și tv plasma și o grămada, bine sunt puse in cutii mari, foarte bine sigilate, le-am demonstrat ca pot eu și eu ce fac ei au crezut ca glumesc prima oară când am pus mâna pe treaba. Ziceau turcule hai la mine in echipa happy încep la 6 pana la ora 5, lucrez, am pauza când se poate. Aicia suntem foarte mulți, suntem o echipa de 12, eu sunt cel mai tânăr, din echipa mea, sunt bucuros ca am dat de așa oameni, m-au învațat o mulțime.

8 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu e bine să bei singur. După miezul nopții, până cântă cocoșii, ies strigoii la bântuit. Invită-i la un pahar.

| Saiko10 explică (pentru sadrian46):

Lasa ca eram eu strigoi atunci.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Imi pare bine big grin Eu beam o cafea.

| Saiko10 explică (pentru DoarBogdan):

Mai normal sa bei bere decat cafea la 1 noaptea.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Saiko10):

Noaptea da. Dar la mine era deja dimineata.

| LoveSleep a răspuns (pentru DoarBogdan):

N-ai auzit ca s-a demodat bautul de cafea?

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Uite ma pregătesc de muncă

| Saiko10 explică (pentru GraniniCuPiersica):

Esti paznic sau ceva?

| GraniniCuPiersica a răspuns (pentru Saiko10):

Wow ai ghicit, am început ca paznic prima luna, apoi după ce au văzut ca pot ridica greutăți m-au băgat la descărcări din vapoare, adică descarcă din containerele din vapoarele care vin cu marfa. Frigidere și tv plasma și o grămada, bine sunt puse in cutii mari, foarte bine sigilate, le-am demonstrat ca pot eu și eu ce fac ei au crezut ca glumesc prima oară când am pus mâna pe treaba. Ziceau turcule hai la mine in echipa happy încep la 6 pana la ora 5, lucrez, am pauza când se poate. Aicia suntem foarte mulți, suntem o echipa de 12, eu sunt cel mai tânăr, din echipa mea, sunt bucuros ca am dat de așa oameni, m-au învațat o mulțime.