| rap4us a întrebat:

Cine- mi poate spune si mie cum fac misiunea cesar vialpando la GTA san andreas? Dau 5 fundite.

Răspuns Câştigător
| death a răspuns:

Iei o maşină foarte rapidă, eventual tunezi una, şi te întreci cu mexicanii. Îţi arată pe hartă traseul, mai exact punctele prin care trebuie să treci. E grea misiunea, ştiu că, la vremea mea, şi eu m-am chinuit ceva cu ea. Răbdare. Şi eu vreau numai 3, 5 fundiţelaughing

1 răspuns:
| KromZ0R a răspuns:

Te duci si i-ei masina de la punctu ala galben, si cu masina aia te duci la Competitia aia de la punct (dupa ce ai luat masina) si apoi iti faci setari la masini sa te poti misca in toate partile cu masina aia si apoi incepi sa te misti exact in ce parte apare acolo (cum apare sageata de acolo) dar apesi cand ajunge in cerc
Sper sa te ajute