| anonim_4396 a întrebat:

Cine o stie pe femeia asta cum se numeste? Dau fundita

https://www.tpu.ro/utilizator/aciygm/raspunsuri/

64 răspunsuri:
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Wow,şi eu m-am pus să caut să văd dacă o găsesc, dar n-am găsit-o nicicum.Bravo,Ray,te pricepi! laughing

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Am intrebat pe un site ca TPU in limba germana, asa am aflat

| aXy99 a răspuns (pentru RAY):

De ce iti stergi intrebarile daca tot ai de cand sa raspunzi la comentarii? laughing

| RAY a răspuns (pentru aXy99):

Din moment ce deja am aflat iar aici nu s-a aflat raspunsul, pai vb daca fata vb cu mine

| aXy99 a răspuns (pentru RAY):

Si de ce ai mai sters intrebarea?
Am observat ca asa faci la toate, nu te judec, eram doar curios.

| RAY a răspuns (pentru aXy99):

Nu avea sens sa o las daca deja stiu raspunsul

| aXy99 a răspuns (pentru RAY):

Ce sa lasi? Intrebarile nu se sterg, dispare doar numele celui care a pus intrebarea.

| RAY a răspuns (pentru aXy99):

Nu avea sens sa o las daca deja stiu raspunsul

iti repet din nou

| RAY a răspuns:

GabiDumitrescu ce este penibil ca sunt curios, adu argumente nu doar jigniri

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dama de Pică.
Iubire fără Speranță.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Întreab-o personal!
Sau te ignoră?

| RAY a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Nu era vb de acel user

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru RAY):

Ok șefuwinking

| Theo94 a răspuns:

Te referi la user sau la fata din poza de la avatar?
Nu cred ca e una si aceeasi.

| RAY a răspuns (pentru Theo94):

Am aflat deja

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu puteai s-o întrebi direct pe ea? laughing

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Din pacate am ceva conflicte cu dominsoara, ne iubim mult dar distanta ne desparte asa ca ne am dat ignor

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Oh.Ce drăguț! Vă iubiți aşa mult că v-ați dat ignor. laughing

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Da,e trist

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Dar,totuşi,cu ce te ajută dacă îi ştii numele? Ai ceva... gânduri "negre"? big grin

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu vreau sa aflu cum se numeste fata din avatar

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

În întrebare nu te-ai exprimat prea clar aşa că fiecare înțelege ce vrea.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar nu e dramatic sa nu poti avea ceea ce iubesti online

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Ba da, foarte. laughing
Eu zic să mai ieşi şi tu puțin pe afară, să îți găseşti o fată.....reală şi să laşi "iubirile" online.winking

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Era sarcasm, eu nu caut nici o fata real, online, fata de la avatar cine e atat vreau sa stiu

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Fiind vorba despre tine, ceva m-a făcut să cred că nu era. happy

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa serios par

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Wow tu ma urmaresti ca DNA

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu vad ce e neserios in acele intrebari, sunt intrebari serioase

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Ideea era că toate sunt despre reprezentantele sexului feminin, nu că sunt neserioase.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Fiecare cu frustrarile, complexele, curiozitatile lui

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Mai ceva ca DNA. laughing
De fapt, am tot văzut la tine întrebări despre problemele tale cu sexul opus şi acum le-am căutat şi uite că am dat peste câteva mai recente. happy

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Da pai despre ce sa intreb, religie m-am saturat, stiinta daca vreau sa stiu ceva caut singur, putini au habar de stiinta, asa ca mai ramane dragoste si sex macar aici fiecare se poate exprima indiferent de nivelul de educatie si sunt curios si eu

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Eu nu te judec, doar mi-am adus aminte de ele dacă tot s-a ajuns la subiectul ăsta.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici nu ai avea de ce, doar de asta exista TPU sa adaugam intrebari

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Aşa e.Nu neg.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Eeeee si iti place intrebarile mele?

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Îmi "place", îmi "place".Cum să nu-mi "place"? laughing

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

O fac pentru placerea ta atunci

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Ce-mi mai place când un bărbat vrea să-mi facă pe plac.winking

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

E placerea mea

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru RAY):

Adevărat laughing

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu sunt neserioase. Sint absolut penibile.winking

| RAY a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Da mai vezi gunoiae de astea infecte care te face penibil ca intrebi despre sexul opus, ce oameni infecti si cica e si parinte

| anonim_4396 explică (pentru GabiDumitrescu):

Penibile aş zice că sunt alea gen "Mi-am băgat un băț în fund, pot rămâne gravidă?" şi multe altele. Dacă întrebările lui sunt penibile, celelalte cum mai sunt? Omul a şi zis mai sus că are anumite curiozități şi frustrări şi a pus şi el nişte întrebări.Deci măcar recunoaşte că are ceva frustrări vizavi de raporturile sale cu sexul opus, se şi observă prin multitudinea întrebărilor legate de acest subiect.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru RAY):

thinking

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru anonim_4396):

Conform logicii tale, daca intreb "Credeti ca orgasmul multiplu e dar de la dumnezeu sau de la satana?" nu e deloc penibil...

| anonim_4396 explică (pentru GabiDumitrescu):

Nu ştiu dacă "penibil" e cuvântul potrivit,dar da,sunt cam ciudățele unele, ca şi asta şi cred că sunt pe bune întrebările, nu puse la mişto.L-am tot văzut că pune întrebări despre religie, deci s-ar putea să fie nişte curiozități de-ale lui, totuşi.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai vazut tu vreodata sa intreb despre dumnezeu sau satana?

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Https://www.tpu.ro/......ime-sa-nu/
https://www.tpu.ro/......d-oricine/
https://www.tpu.ro/......-dumnezeu/
Astea despre ce sunt? Despre fotosinteză?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar nu sunt genul de intrebari de care a dat exemplu x, sa intelegem ca pe viitor trebuie sa avem acordul vostru daca vrem sa adaugam intrebari pe TPU, va pomeniti ca sunteti admini pe TPU si noi nu stim

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Cine a zis că trebuie să ai acordul cuiva ca să pui întrebări pe TPU? Tu ai întrebat dacă te-am văzut vreodată să întrebi despre Dumnezeu sau Satana şi eu ți-am arătat că ai întrebat.De ce te ataci aiurea?
Şi încă ceva, întrebările alea cum ar fi cea despre orgasmele multiple ale femeii şi diavolul sunt tot ale tale.winking

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Bine tovarasa o sa te consultam si pe tine cand o sa adaugam intrebari si pe x,nu cumva sa punem asa zis intrebari penibile, desigur ca tu tovarasa ai facut spam la intrebarea mea si x dar asta nu conteaza, ca doar sunteti dumnezei ce naiba, da ma dorinta sexuala este ispitire satanista, nu o spun eu si biblia, faza cu xxx multiple numai stiu cand am pus, cica eu atac, suntem pe TPU

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Mi se pare mie sau tu nu înțelegi limba română, tovarăşe? Ți-am zis că "te ataci", nu că "ataci" adică pui la suflet, o iei personal.Şi în legătură cu spam-ul...eu doar am răspuns la întrebări. Puteai să-mi zici să mă opresc dacă nu-ți convenea.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Tovarasa eu si muncesc in acest timp, dar cum traim in democratie sub psd ai totusi dreptul sa ai parerea ta, pentru mine ceilanti sunt iadul, inclusiv tu

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Ok,ok. laughing

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu e nimic de ras,cand iti urasti semeni este de plans,mai ales cand vezi gunoaie infecte care judeca, critica pe toata lumea, de parca ei ar fi perfecti, eu nu judec in mod activ, doar ma simt scarbit atat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Victoria
Si nu mai stiu cum...

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Fata de la avatar, hai ca dau fundita

| Nyarlathotep a răspuns:

Si-a ales numele bine, "InYourMind". Se pare ca ti s-a insurubat in minte rau de tot persoana asta. rolling on the floor

| RAY a răspuns (pentru Nyarlathotep):

E vrajitoare a facut farmece