| anonim_4396 a întrebat:

Cine si-a taiat vreodata o alunita cu foarfeca? Sau a incercat?

Vreau sa stiu doar din curiozitate, nu vreau eu sa incerc!

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Nu te juca cu alunitele, e foarte periculos!
Tu faci ce vrei dar mai tarziu cand o sa ai probleme sa nu te plangi. Nu te lua dupa cei care spun ca au facut asta. Depinde de persoana si de alunite.

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Eu mi-am taiat o alunita din greseala cu lama, a curs sange si se facuse un fel de pojghita si a ramas o perioada locul negru si urat. Acum s-a regenerat alunita si arata aproape la fel ca inainte sa o tai, doar e mai inchisa la culoare.