| Smarandica a întrebat:

Cine stie cand apare filmul " Eclipse "? straight face

Răspuns Câştigător
| CrAzYAbOuTMuSiC a răspuns:

Filmul "Ecllipse''apare anul asta, si la noi in Romania apare pe 2 iulie

6 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Din 02. 07. 2010

| OrangeWind a răspuns:

In SUA pe 30 iunie, in romania pe 2 iulie.

| work a răspuns:

30 iunie-america 2 iulie - romania

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

CUM SA FACI 100 DE MILIOANE INTR-O LUNA LA SIGUR.
PENTRU INCEPUT VREAU SA VA ASIGUR CA E O METODA VERIFICATA SI APROBATA DE PTTR.

Cum sa faci 100.000.000 intr-o luna CINE PRICEPE SI CREDE,
FACE BANI USOR SI REPEDE. Poti sa faci bani astfel!
Credeti-ma: am incercat toate metodele posibile (si legale). Unii cer abonamente lunare de 10$, altii vor sa cumperi nu stiu ce produse etc.
Aceasta este cea mai USOARA si mai RAPIDA cale. Poti sa faci o
gramada de bani, repede si legal. Merge! E testat! Tot ce
trebuie sa faci deocamdata este sa citesti cu atentie si pana
la final textul.
In urma cu ceva vreme navigam aiurea pe
Internet (probabil cum faci si tu acum) cand am
descoperit un articol asemanator cu acesta in care se spunea
ca pot sa castig milioane in doar cateva saptamani cu o
investitie initiala de numai 60.000 de lei (6 RON). Imediat m-am
gandit "chestia asta trebuie sa fie vreo tzeapa".
Dar, curios fiind, am continuat sa citesc. Articolul spunea ca
trebuie sa trimiti cate 10.000 de lei (1 RON) la fiecare din cele 6
adrese mentionate in articol. Apoi sa iti treci numele si
adresa la sfarsitul listei in pozitia a 6-a si sa publici
articolul la minim 200 de forum-uri/adrese cu anunturi pe
Internet. Pur si simplu! Dupa ce am analizat chestiunea si
dupa ce am discutat cu cativa prieteni m-am hotarat sa incerc.
La urma urmei ce aveam de pierdut in afara de 60.000 de lei si
6 timbre? Cum este si normal, la inceput eram sceptic si chiar
ingrijorat in privinta aspectului legal. Asa ca m-am interesat
la PTTR si mi-au confirmat ca intr-adevar e legal! Deci am
facut infima investitie de 60.000 de lei. Ghiciti ce s-a
petrecut ! ... Intr-un interval de 7 zile am inceput sa
primesc bani in cutia postala. Eram uluit! M-am gandit ca
probabil se va opri curand, dar banii au continuat sa vina! In
prima saptamana am primit 370.000 de lei. La sfarsitul celei
de-a doua aveam 1.090.000. In a treia saptamana stransesem
25.470.000 de lei! Si banii continua sa vina cu repeziciune.
In mod cert a meritat sa cheltui cei 60.000 de lei si cele 6
timbre (Am cheltuit mult mai mult jucand la loto si, mai nou, la
bingo!). Sa va spun cum functioneaza si mai ales de ce
functioneaza. In primul rand va sfatuiesc sa salvati pe hard (in wordpad sau ceva de genu)
sau sa printati articolul ca sa il aveti la indemana. PASUL 1:
iei 6 coli de hartie si scrii pe fiecare din ele : "M-AM
ADAUGAT LA LISTA TA", apoi impaturesti fiecare coala (cat
sa intre in plic). Acum iei 6 bancnote de 10.000 de lei si pui
CATE UNA in FIECARE din cele 6 coli (ca sa nu se vada prin
plic si sa nu se fure), apoi pui FIECARE coala in CATE UN PLIC
si inchizi plicurile. Ar trebui sa ai acum 6 plicuri sigilate,
cu numele si adresa ta pe ele (la expeditor), fiecare dintre
ele continand o coala de hartie si o bancnota de 10.000 de
lei impaturita in acea coala. Acum trimiti plicurile la urmatoarele adrese:

1) PRAHOVEANU ERNESTA Str. IERBII nr2, bloc 158, sc. B, Apt.
72, sectorul 6 Bucuresti

2)SANDRU DORIAN O.P. 7 - C.P. 711 Sibiu 2400

3) PADUREAN ADELA O.P.1 C.P.42 Cisnadie - cod 2437 judetul
Sibiu

4) PRUTEANU ALEXANDRA, Str. Amurgului nr.1, bl U1, sc A, et. 3, ap 4, cod 700433, Iasi

5) ALDEA IONEL, Str. 1 Mai, Nr. 7, Oras Pogoanele, cod 125200, Jud Buzau.

6) USURELU CLAUDIU, str.Petre Sergescu nr.2 bl.D1 sc.2 et.4 ap.18 ,Drobeta-Turnu Severin cod.220200,jud.Mehedinti

PASUL 2: Acum tai din lista pe numarul 1 si muti celelalte
adrese cu o pozitie mai sus (6 devine 5, 5 devine 4,etc...).
Astfel numarul 6 devine liber : completezi cu numele si adresa
TA aceasta pozitie.

Trebuie foarte clar sa intelegi ca DACA TE VEI PUNE IN ALTA
POZITIE DECIT CEA DE-A 6-a, vei primi cu mult mai putini bani,
pentru ca factorul de multiplicare se diminueaza, deci nu rezolvi nimic. Pentru a
intari increderea in joc, trebuie SA NU TRISEZI si SA TRIMITI
PLICURILE, deoarece altminteri, te excluzi singur din circuit
semanind neincrederea.

PASUL 3: Dupa ce ai expediat plicurile trimite un mail la
dionisos@go.ro in care sa mentionezi numele tau si adresa de
corespondenta.

PASUL 4: Schimba ce doresti dar, pe cat se poate, incearca sa
mentii articolul cat mai aproape de original. Acum publica
anuntul la cit mai multe forumuri.

P.S.: Ignora injuraturile si pe cei care nu au incredere. Daca ai citit tot articolul, iti dai seama ca nu e nimic riscant in a trimite niste plicuri. Iar de suma 6 RON, ce sa zic... un pachet de tigari costa mai mult (nu am nimic cu fumatorii!). Incearca si iti garantez ca ramai uimit de cati bani iti vin acasa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

| cryssmelly a răspuns:

Poyy... apare anul asta in iunie... da in Romania numa prin iulie. da nu stiuh sigur cand!